Markowe Buty I Obuwie Damskie I Dziecięce Tanie Online
Trusted Shops Gütesiegel
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwrotyCZAS PRZETWARZANIA

Zamówienia zazwyczaj wysyłane są następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone od piątku do niedzieli będą wysyłane w poniedziałek. MOŻLIWE OPÓŹNIENIA

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić terminową realizację wszystkich zamówień. Wybierając naszą bezpłatną pocztę priorytetową USPS na 2-3 dni, usługę UPS Ground lub międzynarodowe opcje dostawy, prosimy pamiętać, że dostarczamy nam jedynie przybliżoną datę dostawy od naszych przewoźników. W rzadkich przypadkach pakiety te mogą dotrzeć poza szacowany czas.

ŚLEDZENIE MÓJ ZAMÓWIENIA

Jeśli wybrałeś identyfikowalną opcję wysyłki, wykonaj następujące kroki, aby prześledzić swój pakiet:

1) Zaloguj się na swoje konto
2) Przejdź do strony głównej i kliknij swoje imię
3) Kliknij "Historia zamówień"
4) Kliknij numer zamówienia dla zamówienia, które chcesz śledzić
5) Kliknij link śledzenia, który pojawi się pod każdym elementem

Zasady dotyczące zwrotów

Przedmioty zakupione od REVOLVE kwalifikują się do pełnego zwrotu pieniędzy, jeśli zostaną zwrócone w ciągu 30 dni od zakupu. Będziesz mieć do 60 dni po zakupie przedmiotów, aby wymienić je na inną stronę.

Niewielka liczba bardzo zdyskontowanych produktów może zostać oznaczona jako OSTATECZNA SPRZEDAŻ, w takim przypadku nie kwalifikują się do zwrotu pieniędzy, wymiany lub kredytu sklepowego

REVOLVE nie pokrywa kosztów międzynarodowych zwrotów. Zalecamy odesłanie towaru za pomocą najbardziej efektywnej pod względem kosztów wysyłki, która obejmuje śledzenie.

ŚLEDZENIE MOJEGO POWROTU

Zalecamy, aby zwrócić nam towar za pomocą sprawdzonej metody wysyłki. Zachowaj rejestr swojego numeru śledzenia, abyś mógł monitorować postęp zwrotu w drodze powrotnej do nas.

REFUNDACJE

Zwroty zabierają nam 3-10 dni roboczych do przetworzenia po dotarciu do naszego zakładu. Po przetworzeniu zwrotu i otrzymaniu zwrotu otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zwrotu. Zwrot środków może potrwać kilka dni roboczych w celu odzwierciedlenia rachunku karty kredytowej. To zależy od Twojej instytucji finansowej.

Powrót